Про нас

Логістичний Комплекс площею 20 000 м2 зручно розташований від київської кільцевої автодороги (3 км) і від міжнародної траси Київ-Чоп (800 м).

Найкращий склад. Найкраще обладнання. Найкраща якість.

З використанням нових сучасних технологій складська логістика виходить на новий рівень якості. Оптимальні бізнес-процеси і системи стимулювання персоналу дають змогу пропонувати нашим партнерам європейське обслуговування за українськими цінами.

Логістичні рішення для Вашого бізнесу

Однією із значних переваг компанії Denka Logistics є сучасний складський комплекс з високим рівнем автоматизації, спроектований з урахуванням європейських бізнес-процесів і 25-річного досвіду, набутого за час існування холдингу. Комплекс площею 20 000 м2 зручно розташований від київської окружної автодороги (3 км) і від міжнародної траси Київ-Чоп (800 м). Обладнання провідних австрійських виробників і вантажно-розвантажувальна техніка німецького виробництва дає змогу забезпечувати високу швидкість вантажообігу і гарантії збереження вантажів.

Все це дозволяє пропонувати сучасні рішення для будь-яких типів товарів, які не потребують спеціальних температурних режимів зберігання. Основними товарними групами, що обробляються на потужностях Denka Logistics, є продукція категорії Fashion, косметика, офісна та побутова техніка. Реалізовані на високому рівні процеси поштучної обробки і відвантаження товару дають змогу нашим партнерам поповнювати свої магазини тільки актуальним асортиментом і в дійсно необхідній кількості, а також скоротити розміри складських приміщень в торговельних точках. Класичні схеми палетного та коробкового відбору, крос-докінгу дозволяють забезпечувати діяльність оперативного розподільчого центру для оптових компаній. Близькість логістичного комплексу до основних транспортних розв’язок та центру Києва дозволяє оптимізувати маршрути доставки і скоротити транспортні витрати.

Висока ефективність роботи складу досягається завдяки автоматизованій паспортній системі управління складською логістикою від компанії Manhattan AssociatesInc. Можливості WMS дають змогу реалізовувати інтеграцію в онлайн-режимі з будь-якою ERP-системою партнера. У 2014 році успішно запущено напрям фулфілмента для інтернет-магазинів будь-якого масштабу. Це дозволило компанії стати не тільки одним з основних гравців на ринку логістики для e-commerce, а й допомогти своїм партнерам рітейл-мереж реалізувати стратегію мультиканального продажу, здійснюючи відвантаження до торговельних точок, оптові поставки дилерам і відправку інтернет-замовлень безпосередньо клієнтам з одного складу, не розбиваючи товарні потоки. Додаткові послуги, такі як маркування товару цінниками і протикрадіжними датчиками, скорочують час потрапляння товару на полицю. Тепер немає потреби маркувати товар в магазині, одразу після отримання з нашого логістичного центру він може надходити в продаж. Ми пропонуємо послуги з обробки повернень, їх поштучного сортування і перепакування за необхідності.