ТАРИФИ

2.3.1. Доставка та видача відправлення:

Вага до (включно), кг 0,5125102030
Тариф  в грн. з ПДВ 404550556585105

2.3.2 Видача відправлення:

Вага до (включно), кг0,5125102030
Тариф  в грн. з ПДВ16,0018,0020,0025,0030,0040,0050,00

2.3.3. Зберігання відправлення:

Вага до (включно), кг 1 кгВід 1 кг. до 30 кг.Більше 30кг., шини, диски до автомобілів
Тариф  в грн. з ПДВ5,0010,0020,00

       У продовж 7 календарних днів вартість зберігання включено до основної послуги. За зберігання відправлення починаючи з 8 календарного дня нараховується фіксована доплата за кожний наступний день, згідно наведеного вище тарифу.

       Переадресування  розраховується як нове відправлення згідно з чинними тарифами на доставку відправлення.

Зазначені тарифи дійсні з 04.01.2020 р.

Редакція від 04.01.2020 р.

УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ

(ПРАВИЛА РОБОТИ ОПЗ)

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Замовниками послуг ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС» можуть бути юридичні особи (далі за текстом – Замовник/Відправник).

1.2. Права й обов’язки ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС» та Замовника (далі за текстом разом – Сторони), передбачені цими Умовами надання послуг (далі за текстом – Умови), виникають з окремого договору, укладеного між Сторонами.

1.3. Умови розроблено ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС» відповідно до вимог чинного законодавства з метою регулювання послуг з організації перевезення відправлень та надання комплексу послуг, пов’язаних із перевезенням відправлень територією України, а також видачею їх Отримувачам.

1.4. Шляхом передачі Замовником відправлення до ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС» для транспортування Замовник підтверджує, що він ознайомлений та погоджується з положеннями цих Умов, чинними на момент передачі відправлення для транспортування.

1.5. Ці Умови доступні для ознайомлення на веб-сайті ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС» https://denka.ua/ (далі за текстом – Сайт).

2. ОСНОВНА ПОСЛУГА

2.1. Основна послуга – організація перевезення відправлень територією України.

2.2. Типи основної послуги:

  • «Відділення–Відділення» – приймання відправлення від Відправника у відділенні в місті Відправника та видача цього відправлення Одержувачеві у відділенні в місті Одержувача.
  • «Адреса–Відділення» – приймання відправлення за адресою, вказаною Замовником Відправника та видача цього відправлення Одержувачеві у відділенні в місті Одержувача.

2.3. Під відправленням у межах цих Умов розуміється вантаж, документи або інше майно (залежно від задекларованої інформації у відповідних реєстрах, прийнятих  ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС» для надання основної послуги.

2.4. Доставка відправлень здійснюється відповідно до строків та за тарифами, які зазначено на Сайті на день оформлення відправлення, якщо інші тарифи не узгоджені Сторонами в окремому договорі.

2.5. ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС» залишає за собою право змінити місце видачі відправлення у разі закриття (у тому числі, тимчасового) чи переїзду відділення, попередньо узгодивши такі зміни із Замовником та Одержувачем.

3. ВИМОГИ ДО ГАБАРИТІВ ТА ВАГИ ВІДПРАВЛЕННЯ
3.1. Мережа відділень
– сукупність відділень ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС», які здійснюють приймання та видачу відправлень. Відділення поділяються на такі типи:

  • Поштове відділення – відділення, в якому здійснюється приймання/видача відправлення фактичною й об’ємною вагою не більше ніж 30 кг на одну накладну та з максимальною довжиною однієї зі сторін не більше ніж 120 см. Габарити вказані з урахуванням упаковки.
  • Пункт приймання-видачі – це формат поштового відділення, що розміщений на території діючого бізнесу іншого суб’єкта господарювання  (продуктовий магазин, ТРЦ, магазин взуття та одягу / магазин ювелірних виробів / магазин побутової техніки тощо), в якому здійснюється тільки прийом або видача відправлень оголошеною вартістю менше ніж 15 000 грн, вагою не більше ніж 30 кг на одну квитанцію і максимальною довжиною однієї зі сторін відправлення не більше ніж 120 см.

3.2. Відправлення, які за розмірами чи вагою перевищують допустимі обмеження, приймаються до перевезення лише за попередньою домовленістю Сторін.

3.3. Відправлення з вкладенням дорогоцінних металів, ювелірних виробів подаються для пересилання лише з описом вкладення.

4. ВИМОГИ ДО ПАКУВАННЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

4.1. Упаковка відправлення повинна відповідати характеру відправлення та забезпечувати цілісність відправлення під час його транспортування. Відправлення без належного пакування до пересилання не приймаються.

4.2. Для забезпечення цілісності відправлення під час перевезення необхідно дотримуватись наступних правил:

– відправлення має упаковано з використанням коробки з цупкого картону;

– на коробці не має бути випуклих поверхонь, вм’ятин, розривів, щілин;

– крихкі відправлення обов’язково мають бути упаковані з пом’якшувальним матеріалом всередині.

4.3 Упаковка має забезпечувати захист від пошкоджень власного вмісту та сусідніх відправлень, з якими може контактувати запаковане відправлення.

5. ЗАБОРОНЕНІ ДО ТРАНСПОРТУВАННЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

Не приймаються для перевезення наступні відправлення:

Грошові кошти (знаки), зокрема іноземна валюта, цінні папери.

Вогнепальна і пневматична зброя та її частини, боєприпаси, холодна зброя та інші предмети, спеціально призначені для нападу та оборони (кастети, стилети, балончики з рідиною паралітичної дії тощо), вибухові, легкозаймисті або інші небезпечні речовини, якщо інше не передбачено законодавством.

Азбест; вогненебезпечні, легкозаймисті та вибухові речовини, радіоактивні речовини й інші небезпечні відправлення з відповідним маркуванням («вибухові матеріали та речовини», «гази», «легкозаймисті рідини», «речовини, здатні до самозаймання», «токсичні та інфекційні речовини», «речовини, що окислюють», «радіоактивні матеріали», «корозійні і їдкі речовини», «інші небезпечні речовини і вироби»).

Автомобільні акумулятори, акумулятори для мото- та с/г техніки (в тому числі, порожні акумулятори), люмінесцентні лампи.

Тварини (рештки тварин чи необроблене хутро), рослини (за винятком саджанців з твердим стовбуром і хвойних дерев), комахи, прах людини тощо.

Продукти харчування.

–  Відправлення, що вимагають спеціального температурного режиму.

Лікарські засоби (в тому числі перекис водню), спирт етиловий, високооктанові кисневмісні домішки (хімічні сполуки, які додаються до бензину).

Наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори, включені до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, що підлягають спеціальному контролю відповідно до законодавства.

– Токсичні та радіоактивні речовини, ртуть, кислоти, отруйні, їдкі речовини.

Відправлення, які видають запах, брудні та можуть завдати шкоди іншим відправленням чи здоров’ю людей або тварин (готові продукти харчування, сильно забруднені запчастини, предмети у мастилі або інших їдких речовинах, окислюючи матеріали та органічні кислоти, бактерії та живі віруси, отруйні речовини, радіоактивні матеріали, тощо).

– Предмети, перевезення яких потребує спеціальних умов або для перевезення яких необхідна наявність спеціальних ліцензій, дозволів, погоджень тощо.

– Інші предмети, які заборонено чинним законодавством України.

6. ОГОЛОШЕНА ВАРТІСТЬ ВІДПРАВЛЕННЯ

6.1. Оголошена вартість – вартість відправлення, заявлена Відправником у реєстрі та/або квитанції.

6.2. Оголошена вартість повинна дорівнювати реальній (ринковій) вартості відправлення.

7. РОЗРАХУНОК ВАГИ І ВАРТОСТІ ПОСЛУГ  

7.1. Для відправлення визначаються два види ваги: фактична й об’ємна для всіх вантажних місць сумарно. Вартість обчислюється за більшим із значень ваги згідно з тарифами на послуги з організації перевезень, розміщеними на Сайті, якщо інше не встановлено сторонами в окремому Договорі.

Фактична вага визначається шляхом зважування відправлення на вагах. Об’ємна вага визначається вимірюванням габаритів відправлення за формулою: Об’ємна вага [кг] = Довжина [см] х Ширина [см] х Висота [см] / 4000

або Об’ємна вага [кг] = Об’єм [м3] х 250

7.1.2. Якщо відправлення має неправильну геометричну форму (є частини, які виступають), то об’ємна вага вимірюється за крайніми точками габариту відправлення.

8. ІНФОРМАЦІЯ, НЕОБХІДНА ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

8.1. Інформація про Відправника: назва (ЄДРПОУ) / П. І. Б, адреса / відділення і номер мобільного телефону контактної особи;

8.3. Місто доставки відправлення.

8.4. Інформація про Одержувача:

– для юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців – назва (ЄДРПОУ) / П.І.Б., адреса / відділення та номер мобільного телефону контактної особи;

– для фізичних осіб – П. І. Б., адреса /відділення номер мобільного телефону.

8.5.  Інформація про відправлення:

– кількість місць;

– фактична й об’ємна вага;  

– оголошена вартість;

– опис вмісту.

8.6.  Додаткові послуги (за необхідності надання).

8.7.  Інша інформація, яка може вплинути на якість, термін і вартість надання послуг.

9. УМОВИ ПРИЙОМУ ВІДПРАВЛЕННЯ У ВІДДІЛЕННІ ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС»

9.1. Відправник надає належним чином запаковане відправлення. У випадку невідповідності пакування відправлення ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС» має право відмовити у прийнятті такого відправлення.

9.7. Відправник зобов’язаний повідомити Одержувачу номер замовлення, термін доставки та ознайомити Одержувача з цими Умовами отримання відправлення.

10. УМОВИ ОДЕРЖАННЯ ВІДПРАВЛЕННЯ

10.1. Для отримання відправлення Одержувач надає представнику ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС» номер замовлення та документ, що підтверджує особу Одержувача, на ім’я якого оформлено замовлення.

Документом, що підтверджує особу може бути будь-який із зазначених нижче документів:

– Паспорт громадянина України (у т.ч. у вигляді ID-картки).

– Тимчасове посвідчення, що посвідчує особу громадянина України.

– Тимчасове посвідчення, що підтверджує особу громадянина України.

– Посвідку на постійне проживання (форма книжкова).

– Посвідку на постійне проживання (форма ID картки).

– Посвідку на тимчасове проживання.

– Посвідчення біженця, видане в Україні (форма книжкова).

– Посвідчення біженця, видане в Україні (форма ID картки).

– Паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

– Посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон.

– Дипломатичний паспорт України.

– Службовий паспорт України.

– Посвідчення особи моряка.

– Посвідчення члена екіпажу.

– Посвідчення особи на повернення в Україну.

– Посвідчення водія.

– Картка мігранта.

– Проїзний документ біженця.

– Посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту.

– Проїзний документ особи, якій надано додатковий захист.

– Паспорт іноземного громадянина, у якому відомості про особу вказані кирилицею. У разі використання іншої абетки – надати апостиль (офіційний переклад паспорта українською мовою).

10.2. Платником послуг є Замовник. Послуги ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС» оплачуються Замовником щомісячно шляхом безготівкового розрахунку на підставі виставленого ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС» рахунку.

11. ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

11.1. Додаткова послуга – послуга, що надається до основної послуги за додаткову плату.

До додаткових послуг ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС»» належать:

11.1.1. «Зберігання» передбачає, що відправлення зберігається у відділенні впродовж 30-ти календарних днів із дня надходження у відділення Одержувача. Впродовж 7-ми календарних днів, з урахуванням дня надходження відправлення у відділення Одержувача, відправлення зберігається без додаткових платежів. За зберігання відправлення з 8-го календарного дня нараховується плата за зберігання. Якщо впродовж 30-ти календарних днів відправлення не було витребуване Одержувачем або Відправником, то таке відправлення вважається невитребуваним, а відповідальність ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС» перед Замовником та Одержувачем за збереження відправлення припиняється. ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС» має право розпорядитися таким відправленням на власний розсуд, зокрема для компенсації вартості послуг зберігання та транспортування цього відправлення.

11.1.2. «Повернення відправлення» – послуга, що передбачає повернення відправлення Одержувачем Відправнику (Замовнику) на підставі заяви про повернення відправлення або на певних умовах співпраці з Замовником. Послуга тарифікується відповідно до діючих тарифів та оплачується Замовником.

11.2. «Огляд відправлення» – сервіс, надає можливість Одержувачу у відділенні розкрити упаковку відправлення та перевірити його вміст, наявність та цілісність пломб або наклейок розміщених на упаковці або корпусі виробу (якщо такі мають бути відповідно до чинного законодавства України); проводити зовнішній огляд відправлення на комплектність та відсутність пошкоджень.

Під час огляду відправлення забороняється:

– Використовувати витратні матеріали, що вкладені у відправлення;

– Копіювати інформацію з її носіїв;

– Встановлювати паролі на електронні прилади;

– Зривати/знімати з упаковки та відправлень заводські, рекламні та/або інформаційні наклейки/пломби/ярлики;

– Проводити огляд відправлення за межами відділення.

Процес огляду відправлення не повинен перевищувати 5-ти хвилин на одне відправлення.

11.3. «Примірка» — сервіс, що надає можливість Одержувачу у відділенні розкрити упаковку з дотриманням вимог п.11.2. цих Умов та провести примірювання його вмісту (верхній одяг, взуття). Дана послуга надається виключно у відділеннях, на яких наявний простір для здійснення примірки.  

12. СТРОК ПЕРЕСИЛАННЯ ВІДПРАВЛЕНЬ

12.1. Строк пересилання відправлень в межах міста складає до 24 годин, між обласними центрами 24-48 годин, між районними  центрами 48-72 години.

13. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС»

13.1. У разі порушення своїх зобов’язань за Договором «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС» несе відповідальність в порядку, передбаченому Договором, Умовами надання послуг та чинним законодавством України.

13.2. Відповідальність ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС»:

13.2.1. У разі порушення строків доставки відправлення, узгоджених Сторонами, з вини ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС», останнє сплачує Замовнику неустойку в розмірі 5 % від суми, зазначеній у відповідній квитанції за кожний день затримки, але не більше, ніж суму, зазначену у відповідній квитанції. Жодні інші виплати Експедитором не здійснюються.

13.2.2. У разі повної втрати або повного пошкодження відправлення з вини ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС», ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС» повертає Замовнику суму, що дорівнює оголошеній вартості відправлення згідно з відповідною квитанцією. У разі повної компенсації оголошеної вартості за пошкоджене відправлення Замовник повертає ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС»  відправлення, за яке було отримано компенсацію.

13.2.3. У разі часткової втрати або часткового пошкодження відправлення з вини ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС», останнє відшкодовує Замовнику відповідну частину оголошеної вартості відправлення.

13.2.4. ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС» не несе відповідальності за пошкодження відправлення без упаковки або в упаковці, що не забезпечує його цілісності чи не відповідає особливостям відправлення.

13.2.5. У разі перевищення з вини Замовника вагових норм, встановлених Умовами, ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС»  має право відмовитися від надання послуг або вимагати зменшення ваги відправлення, що підлягає транспортуванню.

13.2.6. Експедитор не несе відповідальності за цілісність, збереженість (схоронність) відправлення або його нестачу у випадку, якщо відправлення передається Одержувачу або Відправнику в цілій/неушкодженій упаковці, а також, якщо виявлені пошкодження упаковки не збігаються з пошкодженнями відправлення.

13.2.7. Відповідальність ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС» за збереження відправлення припиняється з моменту його видачі Одержувачу.

13.2.8. ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС» не несе відповідальності за дотримання температурного режиму під час транспортування відправлення.

13.2.9. ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС»  не несе відповідальності за недотримання термінів транспортування відправлення на період дії несприятливих і складних погодних умов, інших аномальних природних явищ, що перешкоджають виконанню Експедитором обов’язків за Договором або роблять це виконання неможливим.

13.2.10. ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС»  не зобов’язане здійснювати перевірку вмісту відправлення та відповідності упаковки особливостям відправлення, вимогам чинного законодавства та державним стандартам.

13.2.11. У разі будь-яких затримок у строках доставки відправлення ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС»  із вини Одержувача (черга, відсутність уповноваженої особи, відмова підписувати передбачені чинним законодавством документи) ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС» не гарантує своєчасної доставки відправлення Одержувачу та не несе відповідальності за затримку доставки відправлення.

14. ІНШІ УМОВИ

14.1. Перед початком надання послуг між Замовником та ТОВ «ДЕНКА ЛОДЖІСТІКС» має бути укладений договір про надання послуг.