Додаткові послуги

Крім стандартних операцій зі складської обробки товару, наша компанія пропонує низку додаткових послуг, спрямованих на вирішення максимальної кількості завдань, що стоять перед бізнесом.

Забирання товару у постачальника. До послуги входить надання транспорту на склад постачальника, поштучне приймання товару згідно з накладними. Доставка товару на наш логістичний комплекс.

Заповнення гарантійних талонів – рішення для інтернет-магазинів, які торгують електронікою.

Стікерування товару. Виготовлення та нанесення будь-яких інформаційних етикеток на короб або на кожну одиницю продукції.

Кожне вантажне місце може комплектуватися рекламними матеріалами. Інформуйте своїх клієнтів про заплановані акції та розпродажі!

Установка протикрадіжних датчиків і проклеювання цінників. Зменшіть час потрапляння товару на полицю! З цією послугою Ваш товар буде надходити в магазин вже повністю готовим до викладення. Цінник наноситься при відвантаженні, таким чином інформація буде завжди актуальною.

Формування промо-наборів. Плануєте акцію або рекламну кампанію? Ми сформуємо набір будь-якої складності і проведемо передпродажну підготовку товару за Вашим замовленням.

Стікерування

Установка протикрадіжного датчика

Вкладання рекламних матеріалів

Формування промо-наборів