На початку червня поточного року робоча група ТОВ «Денка Лоджистікс» відвідувала логістичні комплекси в Німеччині і виставку «СЕМАТ», яка проходить раз на три роки в місті Ганновер, на запрошення нашої компанії-партнера «SSI-Schaefer».

Маршрут розпочався зі складу «Beeline», що обслуговує магазини з ювелірною продукцією по всій Європі. У даній компанії дуже цікаві рішення застосовані при прийманні дрібного товару за допомогою сортувальної станції «SSI-Schaefer».

Дуже здивувала система контролю для персоналу, а саме її відсутність. Контроль входу/виходу співробітників складу не здійснюється, повна довіра кожному.

Дуже цікавим виявилося рішення щодо опалення складу, використовуючи тільки систему «Тепла підлога», що дозволило істотно скоротити витрати на електроенергію.

У місті Ерфурті ми відвідали склад «Baur».
У 300 кілометрах від нього знаходиться склад компанії «KNV», який займає площу 350 тис м2.
Обслуговування інтернет-замовлень товарної групи: книжки, журнали, мультимедійна продукція.
Величезна територія повністю автоматизована обладнанням «SSI-Schaefer».

Дуже багато ідей щодо організації робочого місця контролера пакувальника, комплектувальника замовлень, рішення щодо обладнання зони штучного поартикульного і міксового зберігання товару, які в перспективі будуть застосовуватися в нашому логістичному комплексі.
У місті Ганновер – відвідування логістичної виставки СЕМАТ, велика кількість учасників, які представляють свої товари, обладнання, програмне забезпечення для Логістичних компаній.

Такі поїздки дають змогу нашій компанії завжди залишатися в курсі тенденцій і новин світового ринку логістики та складських послуг. Нові розробки обладнання, перевірені і налагоджені європейські бізнес-процеси – все це спонукає до безмежної кількості ідей, які ми впроваджуємо в своїй компанії, враховуючи світовий та європейський досвід.